top of page

Caner
Palandökenler

Girişimci, motivasyon konuşmacısı, eğitmen, profesyonel koç

Çocukluğumda delice bir özgürlüğü kovalayan, sokakta saatlerce oynayan, büyük küçük herkesle kaynaşan biriydim. Sanırım beni ben yapan değerler o zaman yerine oturdu. “Ben bu oyunu beceremiyorum” demedim hiç. Kimseye aldırmaz, onu öğrenir ve oynardım. Yenildim çok. İyi ki de. Çünkü böylece yenilmenin üzüntüsünü yaşarken, başarmanın sorumluluğunu aldım. Mesleki anlamda hayatının dönüm noktası; 5. iş görüşmesinden sonra bir sigorta şirketinde işe girmem oldu. Bu alanda başarılar elde ettim. İlk 3 ay içerisinde sigorta satacak hiç zengin veya paralı tanıdığım olmamasına rağmen satışta Türkiye birincisi oldum. Bu işi yaparken geceleri, bir hastane de santral bekçisi olarak çalışıyordum. Yani sabah 9:00 - 18:00 sigorta satışı - 19:00 - 07:00 santral bekçisi. Ne zaman uyuyordum derseniz fatura kağıtlarının üstünde. Yani yerde. Sigorta başarısı beni Acıbadem Sigorta ile tanıştıran Barış Bey ( bölge müdürü ) 'yi karşıma çıkardı . Bu hayatımın en büyük şansıydı.

Bana göre şans;  ''Mücadele ve tesadüflerin köşe taşıdır. '' Sigorta işinde pek çok başarıya imza attım. 27 yaşındayken Türkiye’nin en genç bölge müdürü oldum. Açıkçası değerlerim ve hayat amacım benim bu işi yapmama daha çok inandırıyordu.

Sonunda, kişiliğini en çok yansıtan mesleğin bu olduğuna karar verdim ve ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) sertifikası aldım.

Hayatımın ulvi bir amacı vardı : '' İnsanlara hayat amaçlarını bulmalarına ve değerlerinin farkına varıp potansiyellerini görmelerine yardımcı olmak istiyordum.

Kişiliğim, yeteneğimle birleşince ortaya çok güzel şeyler çıkmaya başladı.

Ayrıca ;

Türkiye'nin en fazla topluluk fonlaması toplayan Nöbetçi Kütüphane'nin kurucusuyum. Şu an kendime ait Pin Akademi Koçluk Eğitim Danışmanlık şirketim var. Profesyonel Koç ,eğitmen olarak projelerime devam ediyorum.

Varmanın telaşı, olmanın anlamını bozar

Caner Palandökenler

Snapinsta.app_1080_200220009_525988931887411_549481106684104570_n.jpg
bottom of page